Чоловічі шкіряні гаманці

Показано 1–30 із 47

Фильтровать
Вид
Колір
Матеріал
Пряжка
Виробник
Цена
1 2

Ваші гроші в надійному місці

Кажуть, що в світі є речі важливіші за гроші – і це правда. Якісний гаманець набагато важливіше. Якщо ви носите з собою щось, виготовлене зі штучної шкіри або синтетичних волокон, знайте, що справжній джентльмен зберігає свої готівкові в гаманці зі справжньої шкіри. Це аксесуар, який буде ставати все краще з віком, і кожен раз, коли ви його відкриваєте, ви будете насолоджуватися покупкою.

Інтернет-магазин Bag Republic знає про важливість хорошого чоловічого шкіряного гаманця за прийнятною ціною. Об’єднуючи високу якість, увага до деталей зі свіжим стилем, магазин прагне пропонувати модні чоловічі шкіряні гаманці поза часом, щоб відповідати сучасним вимогам за доступною вартості.

Які гаманці доступні на вибір

Залежно від того, що вам подобається більше, ви можете купити чоловічий шкіряний гаманець необхідної форми і розміру:
• Невеликі портмоне – класичний варіант. Такий гаманець зазвичай вміщає від 8 до 10 карт, ретельно продуманий, складний у своїй простоті і виготовлений з міцної шкіри найвищої якості.
• Кардхолдери і затискачі. Для джентльмена, який любить подорожувати без нічого, держатель картки – це те, що потрібно. Тонше, витонченіше і набагато гостріше гаманця, якщо ви ставитеся до того типу людей, які не люблять зайвих речей.
• Портмоне на блискавки або кнопці. Це досить габаритний варіант, в якому купюри розташовані по всій довжині аксесуара. За рахунок блискавок і кнопок забезпечує додатковий захист ваших грошей.

Який варіант чоловічого шкіряного гаманця ви не вибрали, ви зможете замовити його на сайті Bag Republic з доставкою по Києву та Україні.

Обратный звонок